Site Kullanım Koşulları

  • Site Kurallarına, Ahlaki ve Kanuni Haklara uyulmadığının tespiti veya şikayet bildirisi halinde, kullanıcının sitemizdeki tüm hareketleri, girdiği her türlü içerik ve bilgiler incelenebilir.
  • Site Kurallarına, Ahlaki ve Kanuni Haklara uymayanların, sitemizi kullanımı engellenebilir ve üyeliğini dondurmak, silmek gibi işlem uygulanabilir. Ayrıca gerektiği takdirde, doğacak zarar ve hak ihlalini soruşturan gerekli kurum ve kuruluşlar bilgilendirilebilir. Sözleşme Kurallarına, Ahlaki ve Kanuni Haklara uymayanların verdiği her türlü zarar ve hak ihlalinden tarafımız kesinlikle sorumlu değildir.
  • Sitemize erişenler tüm kullanıcılar, hem sitemize hem sitemizi kullanan diğer insanlara karşı, yasalara, ahlaka ve sitemizin amacına aykırı hiçbir bilgi, reklam, içerik, istek, mesaj, tehdit, hakaret, mahrem ihlali, saldırı, ima edici ve hak ihlali gibi her türlü rahatsızlık verecek davranışlarda bulunamaz veya yayınlayamaz. Aksi takdirde oluşabilecek her türlü zarardan tarafımız sorumlu değildir.
  • Kullanıcılar ve üyeler sitemizde girdiği tüm içerikler ve bilgiler için ücret veya herhangi bir talepte bulunamazlar.
  • Özelhocam.com, kullanıcıların ve üyelerin girdiği içerik ve bilgilerin istediği kısım veya kısımlarını kullanma veya kullanmama, yayınlama veya yayınlamama hakkına sahiptir.
  • Bir başkasına ait telif veya kullanma hakkına giren her şeyi, hak sahibinden izin almaksızın sitemizde kullanılması yasaktır. Telif veya kullanma hakkının ihlalini, hak sahipleri tarafımıza iletebilirler.
  • Sitemize içerik veya bilgi giren tüm kullanıcıların yazdıkları bilgilerin doğruluğunu tarafımız teyit etmez ve sorumluluk üstlenmez. Sitemize yanıltıcı içerik ve bilgiler giren kişilerin sorumluluğu kendisine aittir.
  • Sitemiz, eğitim isteyenlerle eğitim verenler arasındaki İletişime, Şartlarına, Anlaşmaya ve Anlaşmazlıktan doğabilecek herhangi bir zarara karışmaz. Sitemiz, eğitim verenlerle eğitim isteyenler arasında oluşabilecek herhangi bir zarar veya hak ihlalinden sorumlu değildir.
  • Sitemize ve sitemizi kullananlar tüm kullanıcılara SPAM mesaj ve etik dışı ileti göndermek yasaktır. Rahatsızlık verici mesaj ve talepte bulunmak yasaktır.
  • Kullanıcı sitemizi kullanırken yasal olarak kendi hür iradesiyle kullandığını ve kanunen Reşit yaşta olduğunu kabul eder. Reşit olmayan kullanıcıların sorumluluğu ise velilerin onayıyla kullandığı kabul edilir. Aksi takdirde doğabilecek tüm zarar ve hak ihlallerinden tarafımız sorumlu değildir.

ÖzelHocam.com

ÖzelHocam.com özel ders verenler ile özel ders almak isteyenler arasında aracılık hizmeti yapan bir platformdur.


Devamı
payment2 payment3 payment4