Genel Kurallar

  • Özelhocam.com'a erişim anından itibaren sitemizi kullananlar, belirlenen kuralları ve sözleşme şartlarını kabul etmiş sayılır.
  • Sitemize erişen tüm kullanıcılar, Ulusal - Uluslararası hukuka ve Ahlaki Değerlere tabi olarak sorumludur. Aksi takdirde doğabilecek tüm zarar ve hak ihlallerinden tarafımız sorumlu tutulamaz.
  • Özelhocam.com site içerisinde veya dışında yazılı veya görsel dilediği gibi değişiklik yapma, sınır getirme, iptal etme, durdurma hakkına sahiptir. Özelhocam.com’da yapılabilecek tüm değişiklikler, kullanıcılarına daha iyi hizmet vermek amacıyla olacağına özelhocam.com yetkilileri garanti eder.
  • Özelhocam.com sitesinde bulunan tüm yazılı veya görsel içerik,data,link, bilgi, belge ve resim gibi her materyalin hakkı saklıdır. Bunların kopyalanması, alıntı yapılması, kullanılması, pazarlanması, yayınlanması kati olarak yasaktır. Aksi takdirde oluşacak zarar için gerekli yasal soruşturmaya başvurma hakkı daima saklıdır.
  • Özelhocam.com elinde olmayan sebeplere binaen teknik hata, arıza, kesinti veya siteye saldırı olması halinde hizmetini yerine getirememekten ötürü sorumlu tutulamaz. Bu tip durumlarda en kısa sürede sorunun giderilmesi konusunda özelhocam.com gerekli çabayı göstereceğini teyit eder. Site içerisinde ücretli hizmet alan kullanıcılara, ödeme iadesi yapılmaz. Fakat sorun giderildikten sonra ücretli üyelere, yaşanan sorunun süresi kadar süre ilave edilir.
  • Özelhocam.com, sitenin kurallarına uygun olarak kullanıcıların bilgilerini görüntülemek dışında bir yükümlülüğü bulunmamaktadır.
  • Özelhocam.com, sitemize erişen tüm kullanıcıların, sitenin amacına ve kurallarına aykırı kullanması halinde siteye erişim ve kullanımlarını sınırlandırma veya engelleme hakkı saklıdır. Site yetkilileri, sitemizi kurallar çerçevesinde kullanan tüm kullanıcılara karşı haksız işlem yapılmayacağını garanti eder.

ÖzelHocam.com

ÖzelHocam.com özel ders verenler ile özel ders almak isteyenler arasında aracılık hizmeti yapan bir platformdur.


Devamı
payment2 payment3 payment4